Rode Sterren Mannenweekend

Gasten. Hier Gijp.

Al enige tijd speel ik met de gedachte om voor zoveel mogelijk homies van ons een multigenerationeel (soort van) Rode Sterren Mannenweekend in de Ardennen te fixen. Hoeveel generaties? Zeg de geboortejaren 1978 – 1986. Wel uitgenodigd, niet gebasketbald? Damn right. Er is meer dat ons verbindt dan enkel dat spel. Het is de vrijere levensopvatting die we allemaal kennen en waarderen. Dus laten we daar nog eens gezamenlijk bij stilstaan.

Wat betekent dit?

Ik kom al jaren op een hele chille plek in Houffalize: C&P Buitensport. Daar heb ik een aantal blokhutten geboekt in het weekend van vrijdag 19 t/m zondag 21 september.

Wat is daar? Dit:

  • Camping C&P Buitensport

Wat gaan we er doen dan Gijpie?

Behalve veel vrijheid gaan we ook wat toffe dingen doen:

Vrijdag 19 september

  • 14:00 uur – Aankomst
  • Neerploffen
  • Chillen
  • 17:00 uur – Blokhut betrekken (kan v.a. 17:00) Dan iets met eten fixen. BBQ bij kampvuur of eten in de brasserie van C&P buitensport daar op locatie.
  • Kampvuursessie of (bij minder weer) chillen in de Brasserie. Je weet hoe dat gaat. Alleen op kampeerterrein (dus ook buiten de blokhut) om 23:00 uur fluisterniveau. Daar zijn we oud genoeg voor toch heren? In de blokhutten zelf genoeg ruimte voor gezelligheid.

Zaterdag 20 september

  • 8:00 uur – Ontbijt. Of niet. Geen moetjes. Enkel opties.
  • 10:00 uur – Voor de liefhebbers een rondje mountainbiken, hangen op locatie, of klimmen in de buurt.
  • 13:00 uur – Lunch
  • 14:00 uur – Navigatietocht/hike naar onze andere vrienden in Achouffe. Trip door de zogeheten feeënvallei die eindigt bij Achouffe Valley. (ca 10km)
  • 17:00 uur – Achouffe Valley. Het fijnste terras van de wijde regio en daar snappen ze wat het goede leven inhoudt. Chouffe, wijn, water en goede planken vol met fijne zaken
  • Na afloop, zien wel hoe laat, teruglopen naar verblijfsplaats C&P Buitensport. Mogelijk is dat in het donker. No worries, kunnen wij. Wil je eerder terug? Leg ik je uit.

Zondag 21 september

  • 8:00 uur – Ontbijt (of uitslapen…)
  • 10:00 uur – Richting Adventure Valley Durbuy: ziplinen, tuben, klimmen, mtben, lasergamen, van alles.
  • 13:00 uur – Afsluitende lunch in Durbuy en nazitten als je wilt of op tijd thuis voor avondeten en bedtime stories.

Deze opzet is indicatief: als jij de behoefte voelt om 3 dagen aan de rivier (die direct langs de kampvuurplaats stroomt) te hangen… zeker doen. Ik wil gewoon zoveel mogelijk van ons samen zien.

Met de inleg is sowieso je verblijf geregeld en 2x ontbijt, 1 x diner (vr), 1 x lunch (za), 1x terras in Achouffe (za) en verder is het de pot! Wellicht moet er wat bij. Wellicht krijg je iets terug (minder waarschijnlijk), maar dit is een mooie richting.

Kom je? 1Love. Gijp.

Boeking sluit op 14 april 2025.

Al geboekt hebben:

  • Gijs Huurneman
  • Dominik Beyler
  • Edwin Majoor
  • Boudewijn Verhoeks
  • Maarten Ruis
  • Berend ten Brinke
  • Koen Paquay
  • Dennis van Wijk
  • Guido La Rose